Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku, dzieci świętowały podwójnie😊
‌1 czerwca
wspaniale bawiliśmy się na terenie przedszkola a także zajadaliśmy pyszne lody zasponsorowane przez Radę Rodziców,
za co serdecznie dziękujemy😊 Dziś natomiast wybraliśmy się do Parku Rozrywki Ori- Land w Noskowie. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji takich jak m.in. zamki dmuchane, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice.
Spotkaliśmy też zwierzątka, które były do nas bardzo przyjaźnie nastawione😍
 
Każdy znalazł coś dla siebie♥️
 
Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale zadowolone😊 To był wspaniały dzień 😍